Tek Ofis İle Yürütülebilecek İş Fikirleri

Uygun fiyata, dikkat çeken bir noktada, gayet hoş bir ofis buldunuz. Çok büyük değil ama bir iş yapılsa, bu ofiste büyük paralar kazanılır hayaliniz oluşuyorsa o halde sizin için iki çok önemli alternatif hakkında bilgi vereceğiz. Her ikisi de tamamen kolay ve kazançlı olan bu iş alanlarına göz atmanızı öneririz.

ÖDEME MERKEZLERİ POPÜLERLEŞTİ

Tüketiciler artık faturalarını ve borçlarını ödemek için ilgili resmi ödeme merkezlerinde kuyruklarda beklemiyor. Küçük bir iş yerinde ayak üstü ödemelerini yaparak, hayatlarına devam ediyorlar. Siz de internet bağlantınızı, POS makinenizi ve ödeme noktası bayiliği başvurunuzu yaparak tek bir ofisi bir iş yeri haline getirebilirsiniz. Fatura ödemelerinden alınan komisyon ile kısa sürede çok büyük gelirler elde edebileceğinizi fark edecelsiniz.

EMLAK BAYİLİĞİ

Türkiye’de emlakçılık işi eskiden kişi isimleri ile popülerlik kazanmıştı. Önemli kişiler olan bu emlakçılar isimleri ile sektörde büyük bir domine etme hakimiyetine sahipti. Şimdiyse büyük emlakçılık markaları var ve siz de bu markalardan emlak bayiliği alarak, markanın ismiyle ofisinizden emlakçılığa başlayabilir ve ev satışı, kiralama, devir işlemleri ile ilgilenebilirsiniz. Emlakçılık işi günümüzde en çok kazandıran iş alanlarından birisi. Üstelik işi yapabilmek için ihtiyacınız olan tek şey bir ofis. Bayilik geri kalan tüm ihtiyaçlarınızı yapacağınız yatırım sonucunda size temin ederek, iş ortamını hazırlar.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.