Girişimciler İçin En Karlı Yatırımlar Nelerdir?

Girişimciler yapmış ya da yapacak oldukları yatırımın en kısa zamanda geri dönüşü olacak en kârlı yatırım olmasına dikkat ederler.

EMLAK DANIŞMANLIĞI

30 metrekare ofis, bilgisayar masa, sandalye, danışmanlığı yapılan gayrimenkullere müşterileri ulaştıracak araç haricinde bir sermayeye ihtiyaç duyulmayan bir iş kolu olan emlak danışmanlığı, son yılların yapılacak en karlı işleri arasında yer almaya başlamıştır. Emlak danışmanı olan bir kişi, çevresi, iş konusundaki bilgi birikimi, müşteri ile olan diyaloğu sayesinde bulunmuş olduğu yöredeki insan nüfusunun yoğunluğuna göre aylık ciddi paralar kazanabilmektedir.

DÖNER

İş hayatındaki yoğunluk olsun veya öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına son yıllarda fastfood sektöründe hızlı bir yükseliş oluşturdu. Bu da piyasada birçok döner markası ortaya çıkarttı. Alacak olduğunuz bayiliğin markasına, dükkânın büyüklüğüne göre, yani metrekaresine göre yatırım maliyeti değişiklik göstermekte olup ev ve işyerlerine paket servis olanağı da sağlayacaksanız buna göre bir maliyet ortaya çıkar. Bulunduğunuz bölgedeki insan nüfus yoğunluğuna ile yatırımınızın geriye dönmesi doğru orantılıdır.

KADINLARA YÖNELİK FİTNESS

Son yıllarda almış olduğumuz besinleri hareketsizlikten ötürü yakamamak şişman bir nesli ortaya çıkarttı. Dolayısıyla kilosuna, görünümüne en çok dikkat eden kadınlarımızın bu amaçla gidebildikleri yerler sınırlıdır.  Bunu bir fırsat olarak gören girişimci Fitness salonları veya Plates salonları açmaya yönelmişler ve bu merkezler bayanların fazlaca rağbet ettiği yerler arasında olmuştur. Çok büyük bir yatırıma da gerek duymayan salonlar yatırımcısının yüzünü güldürmektedir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.